Грищенко порівняв київську "швидку допомогу" з лондонською

Дата публікації
Перегляди
1286
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Грищенко порівняв київську "швидку допомогу" з лондонською

Віце-прем’єр-міністр задоволений станцією "швидкої" / Фото: ТСН.ua

Чиновник зазначив, що місцева влада повинна шукати фінансові можливості для забезпечення "швидкої".

Віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко під час відвідування Київської міської станції швидкої медичної допомоги заявив, що станції швидкої у Києві відповідають європейським стандартам, пише УНІАН.

"Сьогодні ми маємо цей диспетчерський пункт, як взірець того, що має бути в усіх великих містах дещо в меншому масштабі, де населення менше. Разом з тим стандарти і технічне оснащення таких пунктів має бути уніфіковане і відповідати найвищим стандартам. Те, що ми сьогодні побачили, практично таке ж аналогічно працює в Лондоні та інших містах Європи", – сказав Грищенко.

Чиновник наголосив, що сьогодні служба екстреної медичної допомоги стикається з проблемами забезпечення правильної маршрутизації викликів, підвищення відповідальності тих, хто працює в цій службі.

Віце-прем'єр підкреслив, що держава забезпечуватиме фінансування для закупівлі транспортних засобів для швидкої медичної допомоги.

Також Грищенко зазначив, що органи місцевої влади повинні шукати фінансові можливості для забезпечення служби екстреної меддопомоги.

Нагадаємо, незалежні профспілки медичних працівників та працівників "швидкої допомоги" закликають зупинити медичну реформу.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1286
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація