Грип залишив у спокої столичних дітей і атакує здебільшого дорослих киян

Грип залишив у спокої столичних дітей і атакує здебільшого дорослих киян

Епідемія грипу відступає від Києва

Лікарі твердять, що епідемія вже йде на спад.

У Києві призупинили заняття у 15 школах до кінця тижня. В окремих районах столиці фіксують перевищення епідеміологічного порога на грип та гострі респіраторні захворювання, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Цього сезону виявлено вірус грипу В.

Він уже знайомий українцям. Востаннє циркулював шість років тому. Без імунітету до вірусу – діти до шести років та дорослі, які не стикалися з цією інфекцією.

Симптоми характерні для грипу – висока температура, кашель, нежить та біль у горлі. Лікарі наголошують, якщо вчасно не звертатись до терапевта, можливі серйозні ускладнення, аж до пневмоній та менінгітів.

У санстанції заспокоюють, що епідемії немає, захворюваність серед дітей іде на спад, а найбільше до лікарів зараз звертаються дорослі.

"Деякі школи, в яких було зареєстровано на минулому тижні підвищену захворюваність і відсоток хворих дітей складав 30 і більше, ми рекомендували даним школам припинити навчальний процес. При цьому за вчора і сьогодні ми вже фіксуємо зниження захворюваності на грип та ОРВІ", - наголосив головний державний санітарний лікар Києва Олег Рубан.

Як уже повідомлялося, загроза епідемії грипу в Києві практично минула.

У Києві призупинили заняття у 15 школах до кінця тижня

У Києві призупинили заняття у 15 школах до кінця тижня

Повʼязані теми:

Наступна публікація