Горе-матір, яка викинула немовля на смітник, може уникнути покарання

Горе-матір, яка викинула немовля на смітник, може уникнути покарання

Немовля, порпаючись у баці, знайшов безхатченко

Міліція продовжує шукати киянку, яка залишила помирати новонароджену дитину.

У Києві у сміттєвому баку знайшли немовля. Покинута в коробці дитина вже була мертвою. Найімовірніше, що її народжували вдома, бо малюк був із не відрізаною пуповиною. Тим часом, мешканці будинку, поряд із яким сталася трагедія, переконують, що писк новонародженого чули о другій ночі. Проте, і подумати не могли, що справа "пахне" криміналом, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Мертве немовля, порпаючись у баці, знайшов безхатченко. Дитина лежала у картонній коробці. Експерти з'ясовують, чи помер малюк під час пологів, чи ще живий, невідомо скільки, пролежав на смітнику.

Крик немовляти, о другій ночі чула пані Валентина. Жінці стало зле, вона вийшла на балкон, у темряві побачила кілька людських постатей. Вони йшли, переконує, не по дорозі, а навпростець - через погреби.

"Коли вони дійшли сюди, заплакала дитина, я ще здивувалась, думаю о другій ночі матір тягне дитину. Коляски не було, дитини на руках не було", - розповіла жінка.

Те, що мати померлої дитини живе в будинках поряд, місцеві сумніваються.

Тим часом, правоохоронці просять містян допомогти знайти горе-матір. За те, що покинула дитину напризволяще, жінка може сісти за ґрати на п'ять років, але, цілком реально, і уникнути покарання.

"Якщо під час слідства буде з'ясовано, що дитинка народилася мертва, а мати у шоковому стані викинула... буде звільнена від відповідальності, з нею будуть працювати психологи", - заявила речник Солом'янського РВ міліції Ірина Біба.

Трагедія, що сталася поряд із їхнім будинком, обурила мешканців. Пані Валентина і досі не приховує сліз.

Жінка не розуміє, як можна було викинути рідну кровинку на смітник, а не залишити хоча б під пологовим. Він за двадцять хвилин пішки від будинків.

Кореспондент ТСН Ольга Максимова.

У Києві у сміттєвому баку знайшли немовля

У Києві у сміттєвому баку знайшли немовля

Повʼязані теми:

Наступна публікація