Головний вокзал країни в новорічну ніч перетворюється в святкове застілля

Головний вокзал країни в новорічну ніч перетворюється в святкове застілля

На вокзалі багато українців відзначає Новий рік

Київський вокзал вже прикрашає велика ялинка

Сотні пасажирів проведуть новорічну ніч саме на вокзалі, в очікуванні потяга. Напередодні свята "Сегодня" дізналася у провідників і співробітників станцій - як вони зустрічають Новий рік.

Провідники не люблять йти в рейс 31 грудня. Але якщо доводиться, то прикрашають свої купе і вагони іграшками та гірляндами.

"Ялинку ставити не можна, але ми маленькі штучні все одно з собою возимо", - говорить провідник потягу "Київ-Львів" Олена.

Зала очікування у свято зазвичай напівпорожня. І пасажири намагаються хоч якось відзначити Новий рік.

"Буває, цілі столи розкладають. Випивають, закушують, в кафе теж сидять", - розповіла одна з продавців кафе.

А в залі очікування згадують історію про відсталого москвича.

"Був прохідний поїзд з Москви. Пасажир відстав, бігав, просив таксистів наздоганяти поїзд, але хто ж у свято погодиться! Сів він тут, випив, закусив і заснув. Вранці його знайшли якісь знайомі і забрали", - сміється співробітник вокзалу.

Буває, що зустрічати Новий рік на київський вокзал приходять спеціально.

"Була компанія студентів. У гуртожитку їм нудно, на Майдані - нецікаво, і вони прийшли на вокзал. Нічого так зустріли, випили пива, пісні під гітару співали, нам навіть сподобалося", - розповіла чергова.

Раніше повідомлялося, українські парламентські партії відзначають Новий рік в тісному партійному колі, влаштовуючи корпоративи. "Батьківщина" відсвяткувала Новий рік з фуа-гра, а комуністи бігали на ринок за горілочкою.

Повʼязані теми:

Наступна публікація