Головний патрульний Києва розповів, як люди ставляться до нової поліції

Головний патрульний Києва розповів, як люди ставляться до нової поліції

Фацевич подякував киянам за підтримку / Фото: ТСН.ua

Полісмени "заряджені на роботу", попри втому.

Глава патрульної поліції Києва Олександр Фацевич в інтерв'ю кореспонденту ТСН повідомив, що нових правоохоронців столиці підтримують 9 з 10 городян.

Поліцейським Києва подобається їхня робота, хоча іноді робочі зміни тривають більше 12 годин.

"Хлопці приїжджають, по 12 годин, буває більше, працюють, у них дуже зараз такий тяжкий графік, але коли хлопці приїжджають з патрулювання, бачиш, що вони втомлені, але очі горять. Запитуєш: "Як ви?" Вони: "Клас". Їм подобається. Тому що люди підтримують. Це їхні слова: 9 з 10 людей підтримують, це практично всі. Буває, їдеш, хлопці сигналять, махають", - сказав головний патрульний столиці.

Фацевич подякував усім киянам за підтримку і додав, що через позитивне сприйняття співробітники поліції "заряджені на роботу".

"Чесно, хлопці задоволені, хлопці налаштовані на роботу, вони дуже хочуть. Перше, це те, що вони бачать реакцію людей. От і все. Якщо б реакція людей була інша, відповідно, вони були б згасли. Незважаючи на те, що втома у них велика, дуже багато у них роботи. У мене забезпечення, логістика працює, хлопці цілодобово сидять, але хочуть працювати", - резюмував Фацевич.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві патрульних поліцейських підбадьорюють безкоштовною кавою і пончиками.

Головний полісмен Києва Олександр Фацевич дав інтерв'ю ТСН

Головний полісмен Києва Олександр Фацевич дав інтерв'ю ТСН

Повʼязані теми:

Наступна публікація