Головна ялинка України дешевша за "Йолку", а прикраси будуть безкоштовними

У центрі столиці починають монтувати новорічний ярмарок.

На Софійську площу у Києві привезли не тільки натуральну 24-метрову ялинку, але й будиночки для ярмарку, деталі каруселі та приладдя для монтажу сцени, повідомляє ТСН.День.

Вперше за роки Незалежності новорічне дерево буде натуральним. Лісовій красуні, яку привезли до Києва, 82 роки, і експерти кажуть, що її все одно довелось би зрубувати.

Штучні дерева щороку обходились місту у мільйони гривень, а цьогорічне – всього у 560 тисяч грн. на прикраси з бюджету не витратили ані копійки. Було оголошено конкурс серед дітей в Україні на створення новорічних прикрас, і вже надійшло сім тисяч виробів для святкового оздоблення дерева. До прикрашання залучать волонтерів.

Ялинка простоїть на Софійській площі місяць – з 19 грудня по 19 січня, після цього її розпилять на 500 кругів і продадуть з аукціону – по тисячі гривень кожен. Кошти хочуть передати у дитячі будинки по всій країні.

Нагадаємо, план святкових заходів у столиці вже майже затверджено. У новорічному містечку обладнають сніговий парк з гірками, а також з'являться снігові скульптури і фуд-зона.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

До Києва прибула головна ялинка країни

До Києва прибула головна ялинка країни

Повʼязані теми:

Наступна публікація