Година Землі: у центрі Києва зникне освітлення

Година Землі: у центрі Києва зникне освітлення

Фото: Getty Images

Міська влада закликає киян долучитися до акції.

У суботу, 19  березня, у центрі Києва на годину вимкнуть освітлення низки пам'яток. Таким чином українська столиця долучиться до всесвітнього природоохоронного руху – Години Землі.

Як повідомляє Всесвітній фонд природи на сторінці у Facebook, акція стартуватиме 20:30.

На сайті КМДА зазначено, що до в столиці вимкнуть підсвітку монументу "Батьківщина-мати", Національного музею історії України у Другій світовій війні, будівлі Міністерства Закордонних справ, Монументу Незалежності і флагштоку на Майдані Незалежності, архітектурно-декоративне освітлення дзвіниці Михайлівського монастиря, Успенського собору та дзвіниці Києво-Печерської Лаври, Софіївського собору та дзвіниці.

Як значено в повідомленні, до екологічної акції долучаться й структурні підрозділи КМДА та комунальні підприємства, вимкнувши на годину освітлення та електричні прилади, які не є суттєво важливими для життєдіяльності міста та окремих підприємств.

Окрім того, в цей день у Київському зоопарку відбудуться тематичні природоохоронні заходи, присвячені Годині Землі.

"Традиційно у цей день усі охочі установи та організації вимикають "необов'язкове" світло та електричні пристрої, таким чином привертаючи увагу до екологічних проблем світу та єдність у бажанні захистити природу. Міська влада закликає киян також долучитися до заходу та о 20:30 19 березня на годину вимкнути світло та електричні прилади", - зазначають у КМДА.

 "Здавалося б, яка дрібниця в масштабах Планети – вимкнути за собою світло в кімнаті, здати макулатуру на переробку чи пройтися пішки до роботи… Та саме з таких дрібниць складаються великі справи!... Уявіть – тисяча людей посадила по одному дереву – ось вам і ліс! Мільйон людей закрутили кран, коли чистили зуби – річку врятували від пересихання. Мільярд людей вимкнули світло, виходячи з кімнати – одна ТЕС не потрібна", - наголошують організатори акції.

Нагадаємо, що президент США Барак Обама запропонував ввести податок на нафту заради екології. У Білому домі вже визначили його приблизний розмір. Він складатиме $ 10 за кожний барель "чорного золота".

Повʼязані теми:

Наступна публікація