Глава київської міліції взяв на себе розгін Євромайдану

Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Глава київської міліції взяв на себе розгін Євромайдану

"Беркут" розігнав Євромайдан / Фото: УНІАН

Коряк шкодує, що так сталося.

Наказ про розгін Євромайдану в Києві віддав особисто голова київської міліції Валерій Коряк. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

"Наказ задіяти "Беркут" давав я особисто", - говорить Коряк.

За його словами, після того, як орієнтовно в 12 годин ночі зі сцени активісти заявили, що вони завершують свою акцію, комунальні служби вивели техніку для спорудження новорічних конструкцій на Майдані Незалежності.

Після того, як мітингувальники перешкоджали їм, був задіяний "Беркут". Коряк зазначив, що в розгоні демонстрантів брало участь 300 бійців спецпідрозділу "Беркут".

Водночас він заявив, що шкодує про те, що сталося вночі на Майдані Незалежності.

"Я дуже шкодую, що такий випадок стався цієї ночі. Ми перекреслили все позитивне", - сказав міліціонер.

Відповідаючи на питання про те, чи готовий він після цього за власною ініціативою піти у відставку Коряк сказав: "Питання про мою відставку буде приймати або прокуратура, або МВС. Не я особисто буду давати оцінку цим діям".

Нагадаємо, штурм Майдану розпочався в ніч проти суботи. Люди у паніці втікали. А тих, хто відмовлявся йти добровільно, "Беркут" підганяв кийками, не жаліючи навіть дівчат та жінок.

Серед активістів звучали заклики до чинення опору співробітникам міліції, але вони були поодинокими і до них ніхто не прислухався.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація