Герега поскаржиться Пшонці на зламаний депутатами мікрофон і папір у гнізді для картки

Герега поскаржиться Пшонці на зламаний депутатами мікрофон і папір у гнізді для картки

Герега поскаржиться на депутатів Генпрокурору / Фото: УНІАН

Секретар Київради дивується, чому депутати повинні працювати в "таких жорстоких умовах".

Після штурму Київради секретар міськради Галина Герега збирається звернутися в Генпрокуратуру.

Про це вона заявила на брифінгу в четвер, 11 липня, передає ЛІГАБізнесІнформ.

"Сьогодні зламали у мене мікрофон, перевернули монітор, гніздо для моєї картки було заблоковано папером. Скажіть, хіба це методи? Хоч один з вас знає норму закону, за якою Київрада підпорядковується депутатам Верховної Ради? Це свавілля і беззаконня. І я вважаю, що ми всі колективно повинні звернутися в правоохоронні органи, до генерального прокурора - нехай відреагують на це. Чому ми повинні працювати в таких жорстких умовах?"- зазначила секретар Київради.

Як повідомлялося раніше, Герега натякнула на можливість проведення позачергової сесії Київради.

За її словами, сьогодні проводити сесію було необхідно. "Ми залишили медиків, вчителів, бюджетників без тієї мізерної надбавки, яка була затверджена при затвердженні бюджету", - сказала вона.

Сьогодні Київрада також планувала розподілити кошти на будівництво метро на Теремки і реконструкцію Поштової площі. "Нам Кабмін виділив 100 млн грн, по 50 млн, але вони залишилися на розподіл. Ці гроші пропадуть. Ми не зможемо ці гроші отримати", - сказала вона.

У свою чергу опозиційні парламентарії на мітингу, який проходить під будівлею Київради, пообіцяли в разі призначення такої сесії блокувати її роботу.

Нагадаємо, вранці 11 липня опозиція взяла штурмом Київраду і зірвала чергове засідання. У будівлі міськради депутати влаштували бійку.

Опозиція зірвала чергове засідання Київради

Опозиція зірвала чергове засідання Київради

Повʼязані теми:

Наступна публікація