Гепатит у столиці може поширюватися через водопровідну воду

Дата публікації
Перегляди
1374
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гепатит у столиці може поширюватися через водопровідну воду

У Києві поширюється хвороба Боткіна

Хворобою Боткіна заразилися десятки школярів і малят із дитсадків.

Столицею шириться гепатит А, який іще називають хворобою Боткіна. Це інфекція, яку легко можуть підчепити ті, хто забуває про елементарну гігієну й не часто миє руки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Протягом місяця занедужало 70 людей. Переважно це діти в садках і школах.

"Наше завдання – провести якісну дезінфекцію і навчити дітей, людей правилам гігієни", - заявив головний державний санітарний лікар Києва Олег Рубан.

Щоб знешкодити вірус, санепідемстанція проводить знезараження – у класі, де навчались недужі, дезінфекційним розчином обприскують усе, чого могли торкатись хворі діти. Заняття при цьому не скасовують, а за однокласниками або одногрупниками дітей, які захворіли, ретельно спостерігають і просять здати спеціальний аналіз крові.

Головний державний санітарний лікар столиці зростання захворюваності на гепатит А називає сезонним. Часто він починається як звичайна застуда з нежитем і підвищенням температури, і лише згодом жовтіють шкіра та очі.

Разом з тим, оскільки гепатит А може передаватись через воду, щоб запобігти його можливому поширенню, санепідеміологи рекомендували "Київводоканалу" посилити заходи безпеки і не допускати до роботи хворих співробітників.

Минулого тижня вже повідомлялося, що у Києві зафіксували спалах гепатиту А.

Столицею шириться гепатит А

Столицею шириться гепатит А

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1374
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація