Фурор у Мистецькому арсеналі: музей новин привабив тисячі людей

Фурор у Мистецькому арсеналі: музей новин привабив тисячі людей

Особливою популярністю користується студія ТСН і зала експонатів новітньої державності.

За перші кілька годин роботи музею новин у Мистецькому арсеналі побували кілька тисяч чоловік. Серед них були високопосадовці та народні депутати, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Але основний контингент виставки – звичайні кияни та молодь, переважно студенти. Особливо інтерактивна частина музею сподобалася майбутнім журналістам, які намагалися виступати в ролі ведучих у студії та записували свої "репортажі" серед музейних експонатів телеканалу 1+1. Фурор спричинила поява живої легенди українського телебачення Алли Мазур, яку молоде покоління ледве що не розтягнуло на сувеніри: з ведучою ТСН фотографувалися, розпитували, намагалися просто довше побути поряд і не відпускати її від себе.

За кілька годин відкриття Музею новин тисячі людей завітали в "Мистецький арсенал"

За кілька годин відкриття Музею новин тисячі людей завітали в "Мистецький арсенал"

Окрім студії для новин, величезною популярністю користується зала новітньої історії української держави, де експонується, зокрема, той самий звичайний зошит Левка Лук'яненка, на якому була написана чернетка Акту про проголошення Незалежності України. Поряд експонується Пересопницьке Євангеліє, на якому складають присягу президенти України при інавгурації на посаду. А чи не найбільшу цінність має величезний прапор – той самий, який 24 серпня 1991 року народні депутати внесли до сесійної зали Верховної Ради після оголошення державної незалежності. Атмосферу доповнює звук із мітингів того року, завдяки яким можна поринути в події 26-річної давнини та відчути, як оживає справжніми людськими голосами історія.

Як повідомлялося, прапор уперше за роки незалежності залишив стіни ВР, аби потрапити до музею новин. А кілька днів тому двигун Д-18Т від найбільшого у світі літака "Мрія" привезли вулицями Києва з ДП "Антонов" до Мистецького арсеналу.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Повʼязані теми:

Наступна публікація