Фури стали головною причиною заторів на дорогах Києва

Фури стали головною причиною заторів на дорогах Києва

Снігопад в Києві

У Києві комунальники усувають причину заблокованих доріг.

У столиці продовжується снігопад, правда, значно менш інтенсивний, ніж вночі і вчора вдень. Там, де комунальні служби вже розчистили дорогу, її замітає не так швидко, як ще вранці.

Роботу міських служб і військових ускладнює те, що місцями узбіччя буквально забиті автомобілями. За словами очевидців, до цього часу на вулицях столиці зустрічаються автомобілі, покинуті власниками на другій-третій смугах.

Крім того, комунальники допомагають визволити з сніжного полону машини, які виїхали на вулиці, незважаючи на попередження, вже сьогодні.

Зараз комунальні служби зайняті ліквідацією ключової проблеми: з доріг прибирають фури. Міський штаб з боротьби зі стихією ще в п'ятницю ввечері звернувся в ДАІ з пропозицією обмежити в'їзд у Київ великогабаритного вантажного транспорту.

Але незрозумілим чином фури опинилися на міських дорогах, ставши головною причиною заторів. Громіздкі машини не справлялися з київськими підйомами і спусками, зупинялися самі і блокували рух легкових авто.

Тим часом, оперативний штаб з надзвичайної ситуації, створений в Київміськдержадміністрації, заборонив на певний час паркування на узбіччях.

Міська влада звернулася до водіїв з проханням не виїжджати на вулиці - це допоможе комунальникам швидше очистити місто від снігу.

В Києві з'явилися БТР, які витягують авто із заметів

В Києві з'явилися БТР, які витягують авто із заметів

Повʼязані теми:

Наступна публікація