Фонд держмайна забрав у приватної фірми Гостинний двір

Фонд держмайна забрав у приватної фірми Гостинний двір

Після Революції Гідності про пам'ятку архітектури забули

З підприємцем достроково розірвав договір оренди

Гостинний двір більше не в руках людей Януковича. Фонд державного майна сьогодні розірвав договір оренди з приватною фірмою "Укрреставрація", яку пов'язують із довіреною особою президента-втікача Андрієм Кравцем, йдеться в ТСН.16.45.

"Укрреставрація" пам'ятку архітектури взяла в оренду 21 рік томУ. Ремонтів там не проводили, а вже 2011 уряд Азарова викреслив Гостинний двір зі списку пам'яток архітектури України. А Київрада надала приватній фірмі дозвіл на перебудування будівлі в торговельно-розважальний комплекс.

Проти цього протестували активісти, їх розганяв "Беркут", а закінчилося все пожежею на даху Гостинного двору. Після Революції Гідності про пам'ятку архітектури забули. І згадали лише нині.

Щоправда, після рішення Фонду держмайна забрати в приватної фірми Гостинний двір, керівництво "Укрреставрації" вже заявило: будівлю відстоюватиме в суді.

"Ми звичайно у добровільному порядку не бачимо навіть підстав дострокового розірвання договору. Тому звичайно компанія буде судитися", - каже директор ПАО "Укрреконструкція" Дмитро Ярич.

Архітектори застерігають, якщо в Гостинному дворі негайно не розпочати роботи - відновити будівлю буде вже вкрай важко.

"Воно може не пережити навіть один зимовий місяць у такому відкритому стані і почне розсипатися", - каже архітектор Георгій Духовичний.

Гостинний двір більше не в руках людей Януковича

Гостинний двір більше не в руках людей Януковича

Повʼязані теми:

Наступна публікація