"Фальсифікованими" київськими каштанами зайнялась прокуратура

"Фальсифікованими" київськими каштанами зайнялась прокуратура

Прокуратура порушила справу через підміну каштанів.

Бюджету столиці завдано масштабних збитків.

Прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження у справі про зловживання під час закупівлі каштанів, які були висаджені на Хрещатику, повідомила начальник відділу прокуратури Києва Леся Багінська.

Читайте також: Київська влада визнала, що дорогі італійські каштани підмінили звичайними

"За результатами перевірки, проведеної за дорученням прокуратури Києва із закупівлі каштанів, висаджених на Хрещатику, встановлено факти розтрати та привласнення бюджетних коштів на суму майже 1 млн гривень", - йдеться в повідомленні прокуратури.

У відомстві зазначили, що КП по утриманню зелених насаджень Шевченківського району перерахувало бюджетні кошти постачальникам, не перевіривши сорт привезених з Італії каштанів.

Таким чином в діях комунальників прокуратура вбачила розтрату бюджетних коштів, а з боку керівництва ТОВ "Професійний садівник" - їх привласнення.

"Внаслідок вказаних зловживань бюджету столиці завдано масштабних збитків, які практично дорівнюють 1 млн гривень", – зазначила Багінська.

Прокуратура порушила справу за ч.5 ст.191 КК України – "Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем".

Нагадаємо, 23 травня, Київ відправив спеціальну делегацію до Італії, щоб з'ясувати обставини підміни сортів каштанів.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Наступна публікація