На елітну Воздвиженку в центрі Києва валиться Замкова гора: мешканців евакуювали

На елітну Воздвиженку в центрі Києва валиться Замкова гора: мешканців евакуювали

В центрі Києва землею з Замкової гори завалило дитячий майданчик та порвало дроти

На Подолі землею завалило дитячий майданчик. Мешканців двох будинків довелося виселити до готелю.

У центрі Києва на елітну Воздвиженку насувається старовинна Замкова гора, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Зсув тут відбувся вже вдруге за останній тиждень. У понеділок, 1 квітня, землею завалило припаркований автомобіль, сьогодні, 4 квітня, близько 20 кубометрів ґрунту знесли кілька секцій паркану та дитячий майданчик, а поваленими деревами порвало високовольтні дроти.

До вечора електропостачання обіцяли поновити, а от спокій заможним мешканцям району рятувальники та геологи не гарантують, адже зсуви можуть повторитися.

Місцеві жителі підозрюють, що земля суне не лише через погану погоду, але й через хиби в будівництві - тоді нібито були порушені системи водовідведення.

Пізніше мешканцям двох будинків (всього 16 сімей) було запропоновано тимчасово відселитися до готельного комплексу "Київміськбуду", повідомили у КМДА. На выдселення погодилася лише одна родина.

Відповідне рішення прийняли на нараді оперативного штабу із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, який виїхав на на місце НС.

Також було ухвалено перекрити газопостачання та встановити чергування фахівців управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА та спеціалізованого управління протизсувних робіт, представників районної адміністрації для постійного моніторингу проблемної зони.

Тим часом помешкання та майно відселених киян будуть цілодобово охороняти міліціонери.

У Києві з’їжджає Замкова гора

У Києві з’їжджає Замкова гора

Повʼязані теми:

Наступна публікація