Експерти прогнозують Києву велику користь від іноземних інвесторів

Експерти прогнозують Києву велику користь від іноземних інвесторів

Користь від іноземних інвесторів Києву буде не скоро, але велика - експерти / Фото: etgfc.com

Економічний підйом столиці буде носити довготривалий характер.

Зусилля столичної влади щодо залучення прямих іноземних інвестицій дадуть відчутний ефект через три-п'ять років. При цьому економічний підйом Києва, викликаний зростанням інвестицій, буде носити довгостроковий характер, вважає керівник Інституту медіа-моделювання та політико-економічного аналізу "Перспектива" Євген Черненко.

"Треба розуміти, що націленість глави Київміськдержадміністрації Олександра Попова на залучення західних інвестицій має свої плюси і мінуси. Європейський бізнес працює за правилами, до яких в Україні лише недавно почали звикати. У першу чергу, це "довгі гроші". Інвестор приходить надовго і всерйоз. Відповідно, економічний ефект від таких інвестицій є відкладеним. Киянам не варто очікувати, що результати роботи столичної влади щодо залучення євроінвесторів стануть помітні вже сьогодні", – сказав експерт.

"З іншого боку, такий підхід гарантує столиці тривалий економічний підйом. Це робота на перспективу, на забезпечення міцності економіки міста в майбутньому. Це головний позитивний момент. Другим позитивним моментом можна назвати те, що робочі місця, завдяки залученим інвестиціям у Києві, вже створюються. Вважаю, для киян цей момент є важливим з точки зору дотримання їхніх інтересів", – сказав експерт.

Нагадаємо, що голова КМДА Олександр Попов перебуває з офіційним візитом у столиці Австрії Відні. До складу столичної делегації включено представників десятків київських компаній, які планують налагодити співпрацю з австрійськими підприємцями. У свою чергу керівництво КМДА представило бізнес-колам Австрії програму "Київ інвестиційний", в якій визначено стратегічні напрямки розвитку Києва і представлено інвестиційні проекти.

Повʼязані теми:

Наступна публікація