Екс-начальник київських міліціянтів стверджує, що активіста знімали голим на морозі бійці "Омеги"

Екс-начальник київських міліціянтів стверджує, що активіста знімали голим на морозі бійці "Омеги"

Чоловіка знімали на відео на морозі

Спецпідрозділ "Омега" має боротися із тероризмом. 

Колишній начальник головного управління МВС України у місті Києві Віталій Ярема зауважив, що його колеги впізнали силовиків, котрі роздягнули активіста Майдану і знімали його голим на відео на морозі.

Він зауважив, що це - військовослужбовці частини 3027, яка дислокується у селищі Нові-Петрівці і належить до спецпідрозділу "Омега", який покликаний боротися з тероризмом, звільняти заручників тощо. Про це народний депутат заявив у прямому ефірі espreso.tv.

Він додав, що йому важко коментувати цю ситуацію. Проте екс-начальник столичного главку міліції переконаний. що цих людей потрібно судити за такі дії публічно. Також він назвав їх покидьками та фашистами. Мовляв, зараз вони ховаються за свої щити, проте рано чи пізно вони будуть покарані.

Зауважимо, що загін особливого призначення "Омега" був заснований 4 квітня 2003 року наказом командувача Внутрішніх військ МВС України. Підрозділ укомплектований десантниками, бойовими плавцями і фахівцями по гірській підготовці. Інформація про штат, озброєння, оснащення, характер бойової підготовки закрита, - пише Вікіпедія. 

Нагадаємо, що раніше МВС вибачилося за знущання силовиків над активістом, якого роздягнули на морозі. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація