Екс-керівнику скандального банку "Михайлівський" обрали запобіжний захід

Екс-керівнику скандального банку "Михайлівський" обрали запобіжний захід

Фото: Карнет-Дизайн

Ім'я затриманого банківського службовця прокуратура не називає.

Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід колишньому голові правління ВАТ "Банк Михайлівський" у вигляді двох місяців арешту із можливістю застави в розмірі 137,8 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

За інформацією прокуратури, він, зловживаючи своїм службовим становищем, на основі незаконного договору перерахував 870 млн грн на рахунок фіктивного підприємства, що призвело до втрати платоспроможності банку.

Ім'я затриманого банківського службовця прокуратура не називає.

Зазначимо, перших керівників банку "Михайлівський" підозрюють у розкраданні 1,5 мільярдів гривень і доведення банку до банкрутства. Фігурантам загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі.

 

Нагадаємо, раніше аудит показав численні порушення у роботі банку "Михайлівський". Зокрема, робились пусті записи у бухгалтерії, не підкріплені реальними коштами. Глава НБУ Валерія Гонтарева заявляла, що керівництво цього банку збирались ошукати державу на мільярд гривень, і що їм "світить" по п'ять років ув'язнення. Вкладники вважають, що Фонд гарантування може їх ошукати і не повернути кошти.

У липні у скандального банку відкликали ліцензію і розпочали його ліквідацію. Процедура триватиме з 13 липня 2016 року до 12 червня 2018 року.

Банк "Михайлівський" зареєстрований 14 червня 2013 року. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 квітня 2016 року банк "Михайлівський" за розміром загальних активів (2,954 млрд грн) займав 71-е місце в групі українських недержавних банків з 109 діючих в країні.

Повʼязані теми:

Наступна публікація