Екс-керівник київської міліції розкритикував дії "Бекрута"

Дата публікації
Перегляди
4048
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Екс-керівник київської міліції розкритикував дії "Бекрута"

Екс-керівник міліції Києва вважає дії "Беркута" незаконними

Генерал-лейтенант міліції пояснив, що правові підстави для розгону мітингів відсутні.

Колишній міліціонер та екс-очільник столичної міліції Віталій Ярема називає дії "Беркуту" супроти мітингувальників протизаконними. Адже в жодних процесуальних документах чи інструкціях немає поняття, як саме слід когось розганяти, йдеться в сюжеті ТСН-Тиждень.

Документами прописано, що бійці спецпідрозділу можуть лише затримувати за адміністративні правопорушення або за вчинення кримінального злочину.

"У міліції немає права розганяти. Вся ця дія з самого початку була незаконна", - вважає колишній керівник столичної міліції.

Ярема наголошує ще й на тому, що на Майдані в ніч проти суботи не було судових виконавців, які офіційно б оголосили про незаконність подібних зібрань.

"Якщо мова йде про виконання рішення суду, то це повинен був прийти судовий виконавець. Скласти адміністративний протокол. І після цього другий раз повинен прийти вже. Якщо йому чиниться фізичний опір – судовому виконавцю – тоді міліція має право, захищаючи судового виконавця, застосовувати силу відносно тих осіб, які нападають на судового виконавця", - пояснив генерал-лейтенант міліції у відставці.

Раніше повідомлялося, що побиття дітей "Беркутом" збурило Україну.

Віталій Ярема назвав дії міліції протизаконними

Віталій Ярема назвав дії міліції протизаконними

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4048
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація