Екс-депутатка місяць тримала у заручницях власну доньку

Екс-депутатка місяць тримала у заручницях власну доньку

Екс-депутатка приставила до доньки охоронців через "поганого" хлопця

До дівчини приставили охоронців та не випускали із квартири, а самій періодично робили ін'єкції.

Колишня народна депутатка Ірина Антипенко разом із чоловіком цілий місяць тримали у заручниках власну доньку, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

До 28-річної Діани приставили охорону й відібрали телефон, оскільки були категорично проти її побачень з 39-річним обранцем Сергієм.

Зі своїм коханим дівчина таємно листувалася і просила про допомогу: "Прошу допоможи мені, звільни мене від цих нелюдів", "Одна не буваю, втекти не можу, оскільки ключ від квартири забирають, навіть якщо виходять". В повідомленнях бранка також писала, що до неї приїздять лікарі і роблять ін'єкції.

Визволяли дівчину, як у кіно. На вході у під'їзд один з Діаниних охоронців намагався не пропустити Сергія. Той викликав міліцію. Правоохоронці приїхали за кілька хвилин, але спочатку бездіяли.

Батьки замкнули 28-річну дочку на цілий місяць у квартирі

Батьки замкнули 28-річну дочку на цілий місяць у квартирі

Лише під тиском журналістів і Сергія, міліція викликала слідчо-оперативну групу, яка допомогла тільки тим, що склала протокол. Тож Сергій вирішив ламати двері у квартиру. Виявилося, що дівчина кричить у ванній, де її тримає батько. Врешті решт чоловіки вибили двері та винесли дівчину.

"Мене утримували, не дозволяли мені вийти з цієї квартири. - Вас кололи? - Так, мене кололи. - Хто утримував? - Мої батьки", - підтвердила після звільнення Діана.

На сходах, коли дівчину виводили, почалася сутичка. Мати Діани голосила і намагалася затримати її. Жодного пояснення, чому утримували дівчину і чим їм так не до вподоби її обранець, не відповіли ні батько, ні мати Діани.

Одразу після звільнення Діана поїхала до райвідділку писати заяву на батьків і на охоронців, які зробили з неї полонянку.

"Якщо вони приймуть те, що це була помилка, я готова з ними розмовляти і далі сідати за стіл переговорів. Звичайно я люблю, це мої батьки, для мене це було найсвятіше в моєму житті, і я ніколи не думала, що таке може трапитися", - зазначила Діана.

Нагадаємо, на часі в США триває судовий процес над українськими емігрантами, які тримали в заручниках трьох всиновлених дітей.

Кореспондент ТСН Тетяна Лазарчук

Повʼязані теми:

Наступна публікація