Екологи пророкують Дніпру екологічну катастрофу

Екологи пророкують Дніпру екологічну катастрофу

Видобуток піску з Дніпра обертається для Києва величезною проблемою

У Києві через неконтрольований видобуток піску змінюється течія річки.

Дніпро змінюється і це може спричинити екологічну катастрофу. Фахівці показали, до чого призводить незаконний видобуток піску, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Екологи кажуть, що після роботи земснарядів на дні річки залишаються ями завбільшки з 5-поверховий будинок. Саме через них змінюється не тільки рельєф дна, а й течія річки, зникають місця нерестовища риб, обсипаються береги і забруднюється вода.

Нещодавно просто на середині Дніпра в Києві виникла мілина між Дарницьким і Південним мостами. Це, кажуть фахівці, один із наочних прикладів наявної небезпеки.

Громадські діячі кажуть, що кожного дня з річки вивозиться тисячі тонн піску. Його вартість – сотні тисяч гривень. При цьому документів на його видобуток в акваторії Києва у власників земснарядів немає.

У прокуратурі заявили, що до них зі скаргами щодо незаконного видобутку ніхто не звертався. Тож ТСН сама звернулася до міліції, щоб зафіксувати цей факт. Там пообіцяли усе перевірити.

Раніше повідомлялося, що на Київщині ділкам загрожує мізерний штраф за тонни незаконно добутого піску та знищену екологію.

Дніпро змінюється і це може спричинити екологічну катастрофу

Дніпро змінюється і це може спричинити екологічну катастрофу

Повʼязані теми:

Наступна публікація