Двоє шахраїв видурили з ласих до наживи киян 30 тисяч гривень

Двоє шахраїв видурили з ласих до наживи киян 30 тисяч гривень

Киян ошукали на 30 тис. грн

Схема стара, але як показує практика – дієва.

Чоловік та жінка видурили у киян щонайменше 30 тис. грн. Після 19-ї заяви в міліцію їх таки затримали, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Алгоритм дій авантюристів був таким. У кафе приходив чоловік, який казав, що загубив документи. Обіцяв за знахідку винагороду в 4 тис. грн, залишав номер телефону, після чого йшов.

Згодом туди ж приходить і жінка. Вона каже, що знайшла документи.

З кафе телефонують чоловікові. Він просить затримати жінку, бо саме зараз не може підійти, а трохи згодом прийде та віддасть жінці обіцяні гроші.

Жінка ж натомість каже, що поспішає, і згодна залишити для чоловіка документи, але щоб у кафе їй віддали 1,5 тисячі. А коли чоловік занесе 4 тисячі, то хай усе беруть собі.

У Києві спритники вигадали новий вид шахрайства

У Києві спритники вигадали новий вид шахрайства

В барі на такі умови, як правило, спокушалися та віддавали свої гроші. Ані чоловіка, ані жінки, ясна річ, більше ніхто не бачив.

Адреси ошуканих киян міліція не розголошує. Але каже, що шахраї працювали так переконливо, що їм повірили багато людей. По 1,5 тисячі злочинці виманили загалом 30 тис. грн.

"Чоловік – 42-річний громадянин Молдови, який лише в нашій країні 12 років був за ґратами за крадіжки та шахрайства. Жінка – 40-річна киянка, яка раніше була судима за зберігання наркотиків", - розповіла помічник керівника Солом'янського райуправління міліції Ірина Левченко.

За ці оборудки парі загрожує штраф від 800 до 2 тис. грн або 3 роки ув'язнення. Гроші ошуканим ніхто повернути не обіцяє.

Як повідомлялося днями, спритники продають місця у грандіозному заторі на кордоні з Білоруссю по $ 50-100

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

Повʼязані теми:

Наступна публікація