Суд заарештував 4-х підозрюваних у побитті Чорновол

Суд заарештував 4-х підозрюваних у побитті Чорновол

У Києві обирають запобіжні заходи підозрюваним у побитті Чорновол

Під вартою ці люди проведуть ближчі 2 місяці.

У Печерському районному суді столиці завершилося засідання щодо обрання запобіжного заходу підозрюваним у побитті журналістки Тетяни Чорновол. На лаві підсудних опинилися Олександр Храмцов, брати Котенки та Андрій Насіковський, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Перед початком судового засідання юридичний власник "Порше" Храмцов заявив, що на відео з реєстратора машини Тетяни Чорновол упізнав одного з фігурантів справи. Проте кого саме – не уточнив.

Адвокат Храмцова зазначив, що його підзахисний поспішив із такими заявами.

"Це він помилився", - заявив юрист.

Захист переконує, що в момент переслідування позашляховиком Чорновол і її побиття Храмцов перебував у Києві в ресторані. Що підтверджується відеозаписом камер спостереження закладу та свідченнями очевидців.

Однак суд до уваги ці аргументи не взяв. Храмцову обрано запобіжний захід – утримання під вартою протягом 2-х місяців.

"Рішення суду я вважаю незаконним. Докази причетності Храмцова до злочину відсутні", - прокоментував постанову адвокат.

Олександр Котенко також твердив, що до побиття журналістки стосунку не має. А з молодшим братом Сергієм, якому Храмцов і продав за довіреністю позашляховик, не спілкувався вже півтора року.

"Я спілкувався з мамою по телефону. Я був на Оболоні в своїй квартирі. Я спілкувався з людьми через інтернет", - пояснював Котенко.

Проте суд ухвалив відносно нього такий само вердикт – арешт строком до 23 лютого 2014 року.

Згодом, аналогічна доля спіткала ще двох підозрюваних. Насіковський також запропонував свою версію алібі в момент злочину. Єдиним, хто міг бути на місці побитті Чорновол, виявився реальний власник "Порше" Сергій Котенко. Він каже, що збирався продавати машину і в ній був разом із потенційними покупцями, які начебто хотіли випробувати авто. Вони, за словами Котенка-молодшого, й були учасниками конфлікту з Чорновол, в якому сам він, як стверджує, участі не брав.

Раніше повідомлялося, що Тетяна Чорновол мужньо тримається і потроху одужує.

Кореспондент ТСН Ірина Павленок

Олександру Храмцову дали два місяці під арештом

Олександру Храмцову дали два місяці під арештом

Повʼязані теми:

Наступна публікація