"Дух" скандального намісника Лаври у Київраді підтримав приватизацію

"Дух" скандального намісника Лаври у Київраді підтримав приватизацію

Намісник Лаври знову опинився в центрі скандалу / Фото: novaya.com.ua

Депутата Павла вже близько двох років не бачили на засіданнях.

Депутати Київради від Партії регіонів продовжують порушувати регламент і закони України і голосують картками своїх відсутніх колег. Зокрема, за внесення змін до програми приватизації комунального майна територіальної громади міста Києва на 2011-2012 роки голосувала картка намісника Києво-Печерської Лаври - депутата Київради від Партії регіонів Павла (Лебедя).

Про це заявив під час виступу у сесійній залі Київради депутат від фракції "УДАР" Олексій Давиденко.

"Цього намісника у сесійній залі немає, а його один голос вирішив питання програми приватизації. Це до вашого відома як секретаря Київради", - звернувся Олексій Давиденко до Галини Гереги.

Народний депутат від фракції "УДАР" Віктор Чумак, також присутній на сесії, спробував взяти слово. Але провладні депутати від більшості відмовилися надати йому таку можливість. Після цього народні депутати та депутати Київради від "УДАРу" вийшли до трибуни і заблокували її. У відповідь секретар Київради оголосила перерву на годину.

"Зараз відбулося два цинічних порушення - і регламенту, і закону, - зазначив у коментарі журналістам заступник голови фракції "УДАР" у Київраді Андрій Странніков. - Перше – те, що проголосувала картка депутата, який не був присутній на сесії. Намісника Лаври ні ви, журналісти, ні ми, депутати, не бачили. Але саме цей голос вирішив долю програми приватизації у столиці. І друге - цинічне порушення закону про статус народного депутата, коли Віктору Чумаку відмовили у наданні слова на сесії Київради".

Депутати Київради від УДАРу вже неодноразово заявляли, що депутати від Партії регіонів порушують регламент та голосують карткою відсутнього намісника Києво-печерської Лаври Павла.

Повʼязані теми:

Наступна публікація