Друзі заарештованого за побиття Чорновол іронізують про вбивство Кеннеді

Друзі заарештованого за побиття Чорновол іронізують про вбивство Кеннеді

Друзі Насіковського зібралися під судом

Кажуть, затримувати людину з таким алібі – такий точно абсурд, як звинуватити когось із них у замаху на президента США.

Присуд про 2 місяці під вартою поки що незмінний. Підозрюваний у побитті Тетяни Чорновол Андрій Насіковський і далі сидітиме за ґратами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Його захисники намагалися пом'якшити запобіжний захід. Втім, засідання відклали на 14 січня, оскільки Насіковський бажає бути присутнім у залі суду особисто, а не по відеозв'язку, як сьогодні.

У нього вже є група підтримки. Під будівлею апеляційного суду чергували близькі друзі Андрія з плакатами і переконували, що чоловік не винен.

"Я 100% знаю, що у Андрія є дуже тверде алібі і не міг він ніяк брати участі, і не задіяний ні сам особисто, ні як організатор тим більше в побитті Тетяни Чорновол. Ми дуже добре знаємо Андрія, його інтереси, ця людина дуже далека просто від таких подій. З таким успіхом можна мене звинуватити в убивстві Кеннеді", - вважає подруга заарештованого Алла Пальоная.

Друзі кажуть, що прокуратура не може чітко пояснити суті звинувачень і того, чому досі не допитані свідки, які можуть підтвердити: коли били Чорновол, Насіковський був у зовсім іншому місці.

"Все це буде перевірено, всі ці факти буде перевірено, буде надано правову оцінку. Є обґрунтовані підозри, тому його затримали. Всі докази були розглянуті Печерським судом при обранні запобіжного заходу", - пояснив прокурор Андрій Бєлік.

Раніше повідомлялося, що правоохоронці одночасно допитуватимуть 5-х підозрюваних у побитті Чорновол.

Підозрюваний у побитті Тетяни Чорновол Андрій Насіковський і далі сидітиме за ґратами

Підозрюваний у побитті Тетяни Чорновол Андрій Насіковський і далі сидітиме за ґратами

Повʼязані теми:

Наступна публікація