Дружину Мазурка залякали, змусивши "впізнати" у знайденому трупі свого чоловіка - сестра охоронця

Дружину Мазурка залякали, змусивши "впізнати" у знайденому трупі свого чоловіка - сестра охоронця

Людмилі Мазурок поставили ультиматум: хочеш, щоб він жив, скажи, що це він / Фото: smolensk2.ru

Людмилі Мазурок поставили ультиматум, припускає родичка загиблого охоронця "Каравану".

Сестра загиблого під час стрілянини в "Каравані" охоронця Володимира Бурчака в інтерв'ю кореспонденту ТСН запевнила, що дружину головного підозрюваного Ярослава Мазурка змусили впізнати у знайденому в Сирецькому парку трупі свого чоловіка.

"Те, що ми знаємо, що це і так не він - ми це знаємо. І дружину налякали, може їй ультиматум поставили: хочеш, щоб він жив, скажи, що це він. Я не думаю, що це він. Вона знає, що це не він. На її місці може вчинила і я б так само... Її як дружину зрозуміти можна. Вона пішла на ті умови, які їй надали. Ну те, що там не він - ми й так знаємо", - зауважила родичка загиблого керівника тієї зміни охорони Лідія Зелінська.

Вона додала, що досі спілкується з родиною охоронця Павла Феденка, якому вдалося вижити.

"Він же (Феденко, - ред.) його не впізнав. Те, що МВС там заявило, що він його впізнав - він його не впізнав. Це вони заявили, що це Мазурок, але не Паша. Я з ними спілкуюся, і його дружина мені сказала, що Паша його не впізнав. Він сказав, що це не та людина", - зазначила Зелінська.

З дня трагедії в Каравані пройшов рік, але ні мати, ні родичи загиблих не вірять у версію слідства

З дня трагедії в Каравані пройшов рік, але ні мати, ні родичи загиблих не вірять у версію слідства

Також Лідія повідомила, що рік тому, коли сталася стрілянина, представники "Каравану" допомогли родинам загиблих, зокрема виділили гроші на пам'ятник. Проте цілий рік від них нічого не було чутно, лише напередодні річниці трагедії поновилися дзвінки з пропозиціями допомоги: "Може, зрозуміли, що знову таки - минув рік, цим будуть цікавитися. Вони зідзвонювалися з дружинами і там намагаються щось допомогти ще".

 

Нагадаємо, тіло Мазурка можуть викопати з могили задля проведення додаткових експертиз, адже, як стало відомо, на "караванського стрільця" вішають два замахи на вбивство і вісім вбивств.

26 вересня виповнився рівно рік із дня трагедії в "Каравані". Тоді в торговельному центрі столиці розстріляли трьох охоронців, ще одного важко поранили. Головного підозрюваного Ярослава Мазурка через місяць пошуків знайшли мертвим. Офіційно справу закрили, але в цій історії досі залишається багато питань.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Повʼязані теми:

Наступна публікація