Дружина екс-міністра назвала замовника робіт у трагічному будинку на Хмельницького

Дружина екс-міністра назвала замовника робіт у трагічному будинку на Хмельницького

Серед власників аварійного будинку названо КМДА / Фото: УНІАН

Ремонт, який спричинив обвал перекриттів, проводився на замовлення власника п'ятьох квартир.

Поліція провела обшуки в будівельних компаніях, які підозрюють у проведенні ремонту в будинку на Богдана Хмельницького. Один із співвласників споруди, в якій 25 лютого сталася аварія, вийшов на контакт із журналістами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Член об'єднання співвласників багатоквартирного будинку Ірина Бойко, дружини колишнього міністра часів Азарова Віктора Бойка, заявила, що має права лише на одну квартиру. Всього ж до ОСББ входять 13 фізичних осіб і товариств.

"Один із них, член ОСББ – Київська міська адміністрація", - каже Бойко.

Об'єднання отримало будинок на баланс улітку 2015 року. За вісім місяців багато зробити не встигли – до прикладу, подати у "Спадщину" проект протиаварійних і консервативних робіт перекриттів, фасаду й даху..

Жінка певна, що трагедія пришвидшить усі процеси. І проектна організація найближчим часом розробить документи. За її словами, до 10 березня мають усе вирішити.

"Всі співвласники сконцентрувалися. Згодні це оплатити і зробити", - каже вона.

Про грошову компенсацію потерпілим та сім'ям загиблих Бойко ще нічого не знає. Збори після трагедії ще не проводили, але обговорили ситуацію по телефону.

"Ми думаємо про це. Але я не можу вирішити за всіх", - пояснила вона.

За словами жінки, ОСББ несе відповідальність за комунікації, технічні питання та зовнішній вигляд будинку. За те, що власник робить усередині – ні. Бригада ж на п'ятому поверсі, за її словами, працювала на замовлення ТОВ "Фонд дослідження і розвитку". Ця організація є власником п'яти квартир у будинку.

Як уже повідомлялося, останніми власниками квартир у помешканні значаться люди, так чи інакше пов'язані з родиною Віктора Бойка. Його дружина, одна з власниць квартир, не виходила на зв'язок.

У мерії знайшли документи про те, що земельна ділянка площею 2 га, на якій стоїть будинок, подана на розгляд місцевої влади для виділення її під будівництво, а не перебудову чи реконструкцію. Отже, чиновники припускають, що обвал будинку міг узагалі бути спланованим, аби звільнити землю для нової споруди.

Як повідомлялося, у центрі столиці обвалилось кілька поверхів відселеного будинку. За фактом обвалу розпочато кримінальне провадження за статею "порушення правил охорони праці, що спричинило тяжкі наслідки".

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Поліція провела обшуки в будівельних компаніях через обвал будинку на Богдана Хмельницького

Поліція провела обшуки в будівельних компаніях через обвал будинку на Богдана Хмельницького

Повʼязані теми:

Наступна публікація