Другий день музею новин: зізнання Холодницького і зворотній бік роботи телеведучих ТСН

Другий день музею новин: зізнання Холодницького і зворотній бік роботи телеведучих ТСН

У п'ятницю два ефіри ТСН вийшли з Мистецького арсеналу.

Другий день роботи музею новин у Мистецькому арсеналі був позначений таким само напливом відвідувачів, як і перший, коли на виставці артефактів новітньої історії України спостерігався аншлаг. Знавці кажуть, що настільки велелюдного відкриття заходу в цих стінах іще не бачили, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У четвер понад чотири тисячі людей за один вечір пройшлися десятьма виставковими залами. П'ятниця ж тільки збільшила число відвідувачів, бо вони займали черги за квитками із самого ранку. На відкриття музею завітали Олег Скрипка, Рефат Чубаров, Ірина Геращенко та чимало інших митців, зірок шоу-бізнесу, депутатів і чиновників. "Коли ще починалася ТСН, мені було 11 років, не цікавили мене тоді новини, але, коли людина дорослішає, починає цікавитися суспільним життям, в тому числі і політичним, скажу відверто: перші новини, які я почав дивитися і почав цікавитися, це була ТСН", - зізнався керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Соцмережі вибухнули хвилею емоцій і вражень відвідувачів Музею новин

Соцмережі вибухнули хвилею емоцій і вражень відвідувачів Музею новин

Вже за кілька годин по відкритті соцмережі вибухнули хвилею емоцій і вражень від експозиції. Вони були однодушні – захоплення, радість і гордість. Усі, хто побував на виставці, радять сходити іншим, обіцяючи, що ті не пошкодують. На другий день роботи музею експонатна студія ТСН перетворилася на цілком реальну, адже саме з музею виходили в ефір 1+1 два денних випуски новин – перший за участі Марічки Падалко, другий за участі Соломії Вітвіцької. "Це приблизно, як порівнювати роботу лікаря в медичному закладі і десь в польових умовах", - зізналася Падалко про свої враження. Навколо було десятки телефонних камер, тоді як у звичайній студії має панувати суцільна тиша. Крім того, ведуча на підборах пересувалася із зали до зали під час прямого ефіру – але всі незручності компенсувалися захватом людей навколо.

"Ми дивимося коли її з екрану, сприймаємо, що це все дуже просто, але тут, постоявши поруч і побачивши, відчувши цю атмосферу – це дуже непросто, тим більше, що тут і шум, і сторонні люди", - відзначила напругу роботу телеведучої відвідувачка Ольга Мартинюк. Очевидці ефіру відзначають, що відтепер на роботу телевізійників дивитиметься по-іншому.

Побачити новини зсередини і доторкнутися до історії можна до 26 березня у Мистецькому арсеналі. Організатори розраховують, що проект відвідає не менше, ніж 200 тисяч людей.

Повʼязані теми:

Наступна публікація