Друга спроба: у Будинку профспілок знову відкривається кафе

Друга спроба: у Будинку профспілок знову відкривається кафе

Друга спроба: у Будинку профспілок знову відкривається кафе

На Майдані знову хочуть відкрити кафе

Цього разу – підкреслено патріотичне.

У столичному Будинку профспілок відкрили кав'ярню з робочою назвою "Кафе на Майдані". Нові власники зробили акцент на патріотичний заклад, такий собі мистецький центр із музеєм-кафе, портретами бійців на стінах та виступами українських музикантів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Кафе поки що працює в тестовому режимі, відкриття обіцяють за два тижні. Цільовою аудиторією юрист ради профспілок, якій належить приміщення, назвав волонтерів, учасників Майдану і бійців АТО.

"Фішкою" закладу стане можливість відвідувачів подарувати обід для солдата. Мовляв, кожен може проплатити не тільки свій чек, а й залишити оплату наперед для військового АТО. Для цього на спеціальній дошці чіплятиметься значок, знявши котрий боєць отримає право на безкоштовне для нього обслуговування.

Однак перехожі, прості кияни, появі нового кафе в такому місці не раді. Кажуть, воліють там бачити будь-що, але не місце для розваг. До того ж підозрюють, що відкрити заклад можуть під одним "соусом", а працюватиме він згодом зовсім під іншим.

11 листопада минулого року з'явилась інформація, що у будівлі, яка горіла під час Революції Гідності, відкривається кафе-караоке. Було встановлено відповідну вивіску, а в Мережі розмістили запрошення на відкриття та зображення інтер'єру закладу. Активісти вибухнули обуренням. Вікна закладу замалювали кольорами українського прапору.

У грудні кафе горіло. Зрештою його відкриття було скасовано.

У столичному Будинку профспілок знову відкрили кафе

У столичному Будинку профспілок знову відкрили кафе

Повʼязані теми:

Наступна публікація