Довірливий іноземець "отримав гарбуза" від українки

Довірливий іноземець "отримав гарбуза" від українки

Сумна лавсторі трапилася в Києві

Гість приїхав до України із відкритим серцем, чесними намірами та подарунками.

Через шлюбну агенцію українка познайомилась з іноземцем, пообіцяла з ним зустрітися. Той прилетів на побачення, а вона - не прийшла, - йдеться в сюжеті ТСН

Олег Усвяцов з Ізраїлю приїхав в Україну шукати дружину. Усі презенти готував для жінки, з якою познайомився через шлюбну агенцію.

Після майже двох місяців платного листування інтернет-поштою білявка побіцяла зустрітися. Олег купив авіаквитки, орендував квартиру, але по приїзді - отримав гарбуза. Наречена на побачення не з'явилася. У цій ситуації Олега тепер хвилює два питання - чому жінка не оцінила серйозність намірів та як пояснити його прийомній доньці, що повернеться додому сам. Адже 11-річна Наталя теж чекала на маму з України.

Цю невдалу лавсторі називають типовим шахрайством шлюбних агенцій, адже електронною поштою дівчат часто зловживають посередники.

Наприклад, дівчата зацікавлені в знайомстві з чоловіком до 35 років, але дуже часто, та, мабуть, майже завжди, надсилають листи абсолютно всім чоловікам, навіть яким за 80. І навіть коли отримують листи назад, намагаються затягнути спілкування. І таким чином за кожен лист отримують гроші.

А ось власницю шлюбної агенції Наталю Коваль насторожила в цій історії деталь - чому сайт знайомств покинув пару сам на сам. Мовляв, якщо агенція серйозна, то вона мала не давати телефон українки, а познайомити їх особисто.

Сам Олег після невдалого інтернет-кохання у сайтах знайомств не зневірився. А за кілька днів гостювання в Києві познайомся з іншими українками. 

Українка ошукала іноземця, який збирався з нею одружитися

Українка ошукала іноземця, який збирався з нею одружитися

Повʼязані теми:

Наступна публікація