Довірливі і перелякані кияни готові купувати набори "проти потопу"

Довірливі і перелякані кияни готові купувати набори "проти потопу"

Кияни массово скуповують гумові човни та чоботи / Фото: ТСН.ua

"Гроші" перевірили, чи вірять мешканці столиці у всеукраїнський потоп та як до нього готуються.

Для одних стихія лихо, для інших - привід підзаробити, йдеться у програмі "Гроші".

Гумові чоботи нині на розхват, продавці насосів піднімають ціни, та й човни тепер у дефіциті.

Кияни зрозуміли, у боротьбі зі стихією варто розраховувати тільки на себе. Городяни вчаться чистити зливні решітки та вивчають мапу районів, які скоро накриє вода.

Ще тиждень тому на аномальному снігопаді, що паралізував столицю, мародерствували таксисти та продавці лопат. Цікаво, хто тепер заробить на повені?

В супермаркетах днем із вогнем не знайти гумові чоботи та човни.

Програма "Гроші" перевірила, що буде, коли влада захоче перекласти відповідальність за рятування киян на їхні ж плечі, ще й підзаробити при цьому.

Отже, ми вирушили рятувати киян від повені. І разом з тим зробили маленький бізнес – продавали гумовий човен, гумові чоботи - 2 пари і портативні радіостанції щоб зв'язуватися зі штабом повені.

В одному з найбагатших районів у серці столиці багатоповерхівки межують із приватними палацами. Сніг звідсіля ніхто вивозити не збирався. Його тут навіть не чистили.

Власниця одної з двоповерхових дач в центрі столиці до підтоплення зовсім не готова. Ми запропонували їй придбати човен та чоботи, однак вона вирішила, що ми над неї жартуємо.

Але через хвилину жінка робить висновок, що без надувного човна на два місця їй буде туго і купує його у нас.

Човни - товар штучний, краще розходяться комунальні набори проти повеней. Тим, хто вагається, або не хоче брати протиповеневий товар, ми пропонували розписатися, мовляв, власник знімає із влади відповідальність за порятунок його родини.

Схоже, заможні українці добре розуміють, чиїх рук справа порятунок потопаючих. На владу особливо не розраховують, розгрібають ексклюзивні набори рятувальника.

Але не всі піддалися  повеневій лихоманці.

Анатолій Якович мешкає у центрі Києва. Каже, що втомився слухати щохвилинні прогнози великої води, яка накриє місто.  Каже - це робиться навмисно, аби всі забули про нечищені від снігу вулиці та кинулися рятуватися від потопу.

"Влада спеціально зробила акцент зі снігопаду на повінь. Нібито всіх затопить. Мовляв, сніг чистити вже непотрібно. Сам розтане", - сказав Анатолій Якович.

 

Довірливі і перелякані кияни готові купувати набори "проти потопу"

Довірливі і перелякані кияни готові купувати набори "проти потопу"

Повʼязані теми:

Наступна публікація