Досвідчені мітингувальниці розповіли подробиці своєї участі в акції у Києві

Досвідчені мітингувальниці розповіли подробиці своєї участі в акції у Києві

Досвідчені мітингувальниці розповіли подробиці своєї участі в акції у Києві

Фото: facebook/Андрій Дзиндзя

ТСН поспілкувалась с жінками, які прийшли грітися до одного з будинків в центрі столиці.

Кореспонденти ТСН поспілкувались з двома жіночками, які представились учасницями акції проти очільниці НБУ Валерії Гонтаревої та з вулиці зайшли погрітись до одного з будинків у центрі Києва.

Як розповіли жінки, для того, аби взяти участь в акції, треба прийти о пів на дев'яту ранку та записатись до списків. Оплата, за їхніми словами, – 125-130 грн за 5 годин участі, "як домовишся", платять по завершенню заходу. Сьогодні стоятимуть до 15-ї години. Жінки стверджують, що акція триватиме до кінця цього тижня та, ймовірно, продовжиться наступного.

Мітингувальниці, кажуть, вже не вперше беруть участь у подібних протестах. Раніше отримували по 75-80 грн за 3 години участі.

Учасникам мітингу, як стверджують співбесідниці наших журналістів, дають "ввідні" щодо змісту протесту. Зокрема, про начебто розкоші родини глави НБУ та її корупційну діяльність.

Про те, хто організовує акцію, достеменно жінки не знають. На запитання відповіли: "Кажуть, що Тимошенко".

Самі протестувальниці, розповідають, раніше мали вклади в банках, що збанкрутували, та всі свої гроші вже отримали.

Зазначимо, що нардепи від Батьківщини заявляли, що проти них розгорнуто піар-кампанію з боку президентської політсили щодо "розхитування ситуації в країні".

"Супротив, який починає набирати потужних обертів є аж "ніяким не імітаційним процесом", а реальною відповіддю українського народу на той нищівний стагфляційний соціально-економічний стан, до якого призвело діюче керівництво держави", - заявив нардеп Руслан Богдан та наголосив, що Батьківщина повністю підтримує вимоги ошуканих вкладників, "які об'єднавшись у боротьбі за свої права, вийшли на протести по всій Україні з категоричною вимогою щодо негайної відставки Гонтарєвої".

Мітингувальниці розповіли подробиці своєї участі в акції

Мітингувальниці розповіли подробиці своєї участі в акції

Повʼязані теми:

Наступна публікація