Доросла киянка раптом дізналася про "сестру" при розподілі майна батька

Доросла киянка раптом дізналася про "сестру" при розподілі майна батька

У Києві сестри, які не здогадувалися одна про одну 43 роки, ділять квартиру

"Позашлюбна донька" померлого з'явилася зі зниклими раніше документами на квартиру.

Киянка дізналася, що в неї є сестра, тільки після смерті їхнього батька. А саме, коли настав час ділити квартиру вартістю щонайменше в $ 60 тисяч, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

У пані Ніни на руках ключі від батькової квартири, дитячі фотографії і свідоцтво про народження, де чітко написано: Юрій Михайлов – батько.

От тільки після довгої розлуки з татом виявилося, що він помер. А доньці повідомили тільки через 2 тижні після того, як дільничний відкрив квартиру, щоби забрати тіло.

"Дільничний без понятих, без майстра ЖЕКу зламав двері. Папери були розкидані на ліжку, виламана вентиляційна сітка. Вивезли тіло, і 23 числа, як мені сказав банк, хтось зняв гроші з картки. З тієї картки, яка пропала разом із паспортом та документами на квартиру", - розповіла спадкоємиця Ніна Яроцька.

А нещодавно, каже вона, з'явилася жінка із цими документами, яка встигла заявити нотаріусу своє право на квартиру – як позашлюбної дочки.

"Я її спитала, чому я про неї чую вперше за 43 роки. Спочатку в мене шок був. А вона каже: я теж уперше про вас чую за 43 роки", - розповіла пані Ніна.

У жінки раптово з'явилась сестра, коли прийшов час ділити спадщину

У жінки раптово з'явилась сестра, коли прийшов час ділити спадщину

Нову сестру звати Інна. Вона приїхала з Миколаєва. З журналістами спілкуватися не прагне, але телефоном претензії відкинула. На запитання, чому Ніна Яроцька звинувачує її в шахрайстві і спробі заволодіти квартирою, жінка попросила дізнатися, де поховали рідного тата.

"Ви перевірте, де знаходиться могилка мого батька. Я коли їй подзвонила і сказала, мовляв, давайте зустрінемося, я позашлюбна донька, давайте будемо якось знаходити спільну мову. Так мені у відповідь прийшло СМС, що ти здохнеш, тварюко, тебе вб'ють, тварюко", - заявила Інна.

Сусід, який дружив із покійним, каже, що той розповідав тільки про одну доньку – київську.

"Ніну я бачив. Юрій Георгійович розповідав, що вона приходила. Про другу доньку я не чув. Юрія Георгійовича ми запрошували на свята, він мене запрошував – по-чоловічому посидіти, грубо кажучи, по 100 грамів випити", - розповів сусід Віктор.

Тим не менше, правоохоронці шахрайства у справі не бачать і сестрою не цікавляться. А слідство ведуть винятково за фактом зникнення документів.

Утім, дії дільничного, який відчиняв квартиру, вважають правомірними.

"Разом з ними були поняті, коли побачили труп цей. Викликали на місце слідчо-оперативну групу. Далі працювала слідчо-оперативна група. Все, що вилучалося на місці, було власне під протоколом. Потім ці речі під розписку повернулися цій дочці. Інформації вважати, що дільничний таким чи іншим чином причетний до зникнення цих документів, немає", - запевняє речник міліції Ольга Білик.

Тож до завершення слідства та можливих судових розглядів квартиру, швидше за все, обом претенденткам на спадщину доведеться ділити поміж собою.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація