Донька міністра Шлапака, яка мешкає в елітній новобудові, два роки не платить за комуналку

Донька міністра Шлапака, яка мешкає в елітній новобудові, два роки не платить за комуналку

Донька міністра фінансів Шлапака відмовляється сплачувати борг за комуналку

Галина переконана, що тариф 7,5 грн за квадратний метр зависокий.

Донька міністра фінансів Олександра Шлапака Галина відмовляється платити за комунальні послуги у своїй квартирі  площею 160 квадратних метрів, яка розташована в елітній новобудові в центрі Києва. Дівчина переконана, що тариф сім гривень п'ятдесят копійок за квадратний метр зависокий. Навіть після арешту майна судом, міністерська донька наполягає на своєму, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30.

Елітна новобудова в центрі столиці. Квартири тут продаються по чотири тисячі доларів за квадратний метр. Серед відомих мешканців -  "свободівець" Олег Тягнибок, співачка Ганна Седакова та донька міністра фінансів Олександра Шлапака Галина Грицута. Вона створює своїм сусідам незручності, бо майже два роки не платить за квартиру. 

У комунальному підприємстві, яке обслуговує будинок, демонструють судову постанову на арешт її квартири за систематичні несплати.

Директор приватного ЖЕКу Олег Дмитренко розповідає, що перш ніж подавати до суду, вмовляв свою клієнтку заплатити. На засідання Грицута не з'явилась, а коли дізналась вирок, то пообіцяла влаштувати всім "солодке життя". 

Поспілкуватись із винуватицею скандалу ТСН вдалось біля дверей її квартири. Галина вважає, що два роки тому їй необґрунтовано підвищили тарифи на комуналку: замість п'яти гривень, вона має платити сім п'ятдесят за квадратний метр. 

Донька міністра Шлапака відмовляється сплачувати комунальні послуги

Донька міністра Шлапака відмовляється сплачувати комунальні послуги

На репліку журналіста про підвищення тарифів Кабміном, в якому працює її батько, Галина впевнено відповіла: 

"Реально я ж маю право відстоювати якісь свої бачення в суді, якщо я їх програю, я їх погашу", - запевнила Галина.

ТСН спробувала  поспілкуватись із міністром Олександром Шлапаком і дізнатись його бачення цієї ситуації. Він запитання журналістів залишив поза увагою, а вже ввечері його донька сплатила половину свого боргу.

Як вже раніше повідомлялося, у Кабміні розказали, яку зарплату отримують Яценюк та міністри.

Кореспондент ТСН Дмитро Сявятненко

Повʼязані теми:

Наступна публікація