До травневих свят центру Києва повернуть майже дореволюційний вигляд

Частину барикад залишать, але більшість конструкцій зникнуть.

Комунальники разом з Київавтодором повністю звільняють від бетонних блоків проїзну частину вулиці Грушевського, а також прилеглі пішохідні ділянки від шин, сміття, брущатки та залишків революційного краму, повідомляє кореспондент ТСН.

За кілька днів комунальники обіцяють повністю повернути дореволюційний вигляд ділянці поблизу стадіону Лобановського та Урядового кварталу і звільнити від усіх барикад.

Також на Майдані Незалежності комунальники працюють на найближчій до сцени барикаді і частково її розбирають – звільняють від сміття, брухту, лишають лише шини.

Київ звільняють від об'єктів "революційного зодчества" / Фото: olex-kurinniy.livejournal.com

Повністю прибрати барикади активісти Майдану не дають, але комунальникам вдається домовитись, щоб їх хоча би упорядкувати, залишаючи лише мінімальні залишки. Обіцяють, що до травневих свят центр Києва буде чистішим та охайнішим.

Також відновлюють роботу прилеглі до місць сутичок кафе та магазини. Приміщення, які займали активісти, вже звільнені, більша частина працює в звичному режимі.

Два тижні тому комунальники та майданівці почали розбирати барикади на Європейській площі. Однак, до виборів ще залишать кілька об'єктів.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Проїзну частину вулиці Грушевського звільняють від барикад

Проїзну частину вулиці Грушевського звільняють від барикад

Повʼязані теми:

Наступна публікація