До палаючої нафтобази під Васильковом стягують Нацгвардію
У першу чергу вони оточать територію, аби туди не потрапляли сторонні люди.
Нацгвардійці будуть стежити за громадським порядком
Сьогодні, 9 червня, понад 400 військовослужбовців частин Нацгвардії України направлено до місця пожежі на нафтобазі під Васильковом.
Як йдеться у сюжеті спецвипуску ТСН.11.00, про це заявила речник відомства Світлана Павловська.
У першу чергу вони оточать територію, аби туди не потрапляли сторонні люди. Також нацгвардійці будуть стежити за громадським порядком і безпосередньо допомагати рятувальникам локалізувати пожежу.
Нагадаємо, що медикам, які працюють з постраждалими під Васильковом, не вистачає води та масок.