До палаючої нафтобази під Васильковом стягують Нацгвардію

У першу чергу вони оточать територію, аби туди не потрапляли сторонні люди.

Нацгвардійці будуть стежити за громадським порядком

Нацгвардійці будуть стежити за громадським порядком

Сьогодні, 9 червня, понад 400 військовослужбовців частин Нацгвардії України направлено до місця пожежі на нафтобазі під Васильковом.

Як йдеться у сюжеті спецвипуску ТСН.11.00, про це заявила речник відомства Світлана Павловська.

У першу чергу вони оточать територію, аби туди не потрапляли сторонні люди. Також нацгвардійці будуть стежити за громадським порядком і безпосередньо допомагати рятувальникам локалізувати пожежу.

Нагадаємо, що медикам, які працюють з постраждалими під Васильковом, не вистачає води та масок.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie