До Дня Незалежності на Поштовій площі облаштують квітчасту набережну та пофарбують тунель

До Дня Незалежності на Поштовій площі облаштують квітчасту набережну та пофарбують тунель

Реконструкцію першої черги Поштової площі завершать до свята / Фото: facebook.com/vladimir.waldmann

Також дорожники облаштують роздільну смугу на вулиці Набережно-Хрещатицька.

До Дня Незалежності у Києві обіцяють здати після реконструкції першу чергу Поштової площі.

Про це повідомили у прес-службі Київської міської адміністрації з посиланням на КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд".

Так, заплановано, що дорожники завершать прокладання інженерних мереж, здійснять укладку верхнього шару асфальтобетону, облаштують роздільну смугу на вулиці Набережно-Хрещатицька і завершать фарбування тунелю.

Також заплановане облаштування підсвітки й декоративного освітлення, нанесення розмітки на Набережному шосе, вулиці Набережно-Хрещатицькій, Боричів тік та Володимирській.

Крім того, будуть виконані роботи з благоустрою набережної Дніпра від церкви св. Миколая до колони Магдебурзького права.

Наразі роботи на Поштовій площі тривають, запевнили у КМДА. Зараз там торкретують колони тунелю, укладають побутовий камінь підпірних стін. Також розпочалися підготовчі роботи для укладання верхнього шару асфальтобетону, замовлено шумопоглинаючі панелі для тунелю, продовжуються роботи з облаштування декоративного освітлення.

Нагадаємо, що реконструкція Поштової площі розпочалася в 2012 році. На неї було виділено 80 млн грн. 8 серпня 2013 року на площі було урочисто відкрито рух тунелем у напрямку з Оболоні до Конча-Заспи. Другий тунель з рухом у зворотньому напрямку запрацював майже за півроку - 30 грудня.

Повʼязані теми:

Наступна публікація