До Дня Незалежності на Поштовій площі облаштують квітчасту набережну та пофарбують тунель

Дата публікації
Перегляди
1574
Поділитись:
WhatsApp
Viber
До Дня Незалежності на Поштовій площі облаштують квітчасту набережну та пофарбують тунель

Реконструкцію першої черги Поштової площі завершать до свята / Фото: facebook.com/vladimir.waldmann

Також дорожники облаштують роздільну смугу на вулиці Набережно-Хрещатицька.

До Дня Незалежності у Києві обіцяють здати після реконструкції першу чергу Поштової площі.

Про це повідомили у прес-службі Київської міської адміністрації з посиланням на КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд".

Так, заплановано, що дорожники завершать прокладання інженерних мереж, здійснять укладку верхнього шару асфальтобетону, облаштують роздільну смугу на вулиці Набережно-Хрещатицька і завершать фарбування тунелю.

Також заплановане облаштування підсвітки й декоративного освітлення, нанесення розмітки на Набережному шосе, вулиці Набережно-Хрещатицькій, Боричів тік та Володимирській.

Крім того, будуть виконані роботи з благоустрою набережної Дніпра від церкви св. Миколая до колони Магдебурзького права.

Наразі роботи на Поштовій площі тривають, запевнили у КМДА. Зараз там торкретують колони тунелю, укладають побутовий камінь підпірних стін. Також розпочалися підготовчі роботи для укладання верхнього шару асфальтобетону, замовлено шумопоглинаючі панелі для тунелю, продовжуються роботи з облаштування декоративного освітлення.

Нагадаємо, що реконструкція Поштової площі розпочалася в 2012 році. На неї було виділено 80 млн грн. 8 серпня 2013 року на площі було урочисто відкрито рух тунелем у напрямку з Оболоні до Конча-Заспи. Другий тунель з рухом у зворотньому напрямку запрацював майже за півроку - 30 грудня.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1574
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація