До армії закрито шлях товстунам, а Нацгвардія вибраковує носіїв тату

До армії закрито шлях товстунам, а Нацгвардія вибраковує носіїв тату

Із Києва відправили першу партію призовників на навчання

У медкомісії назвали основні причини, за якими вибраковують призовників у столиці.

У столиці розпочалося перше відправлення призовників до українського війська. План Києва на осінній призов складає 400 хлопців, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Загалом в Україні відправляться на строкову службу 11 тисяч новобранців. Жоден не буде направлений на службу в зону АТО – обіцяють військові.

Кожен майбутній військовослужбовець отримає 2750 гривень одноразової допомоги. За призовником зберігається робоче місце на час служби.

Перші півсотні солдатів уже готові проходити навчання. Служба для них почнеться саме в навчальних центрах, а вже потім – у власне війську.

Реактивних артилеристів відправлять на Львівщину. У різні роди військ відбирали за здоров'ям і морально-вольовими характеристиками.

Представники навчальних центрів столичним контингентом задоволені. У багатьох хлопців вища освіта. Дехто з бійців хотів потрапити до Нацгвардії. Але не зміг через наявність татуювань на тілі.

Лікарі ж визнають непридатними щодесятого призовника. До кінця призову відсоток списаних за станом здоров'я підвищиться до 15%. У рейтингу поширених хвороб плоскостопість віддає першість зайвій вазі.

"Ожиріння, проблеми з зором, наслідки травм", - перелічив основні причини голова військово-лікарської комісії Володимир Вітковський.

Раніше Полторак пообіцяв якісний та обережний призов до армії.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

У Києві розпочалася перша відправка призовників до українського війська

У Києві розпочалася перша відправка призовників до українського війська

Повʼязані теми:

Наступна публікація