Дніпро у Києві зацвів

Дата публікації
Перегляди
1655
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дніпро у Києві зацвів

Особливо небезпечна вода у Дніпрі для дітей. / Фото: ТСН.ua

Вода біля Києва має оптимальну температуру для швидкого розмноження бактерій.

Дніпро біля Києва прогрівся до 24-ьох градусів. Така температура сприяє розвитку найрізноманітніших бактерій. Обіцяна метеорологами стрімка спека прогріє воду, щонайменше, до 26-ти градусів. Це означає, що водойми перетворяться на басейн бактерій, повідомляється у сюжеті ТСН.19:30.

Великій кількості інфекцій у воді сприяє скидання різноманітних відходів тварин та людей. Подальше нагрівання надає воді тьмяного синьо-зелений колір.

"Коли водорості нормально ростуть вони зелені, коли вони починають розкладатися, вони стають синіми", - пояснює доктор біологічних наук Володимир Щербак.

Розклад водоростей сприяє загибелі риби і ще швидшому зростанню кількості бактерій. Щербак зазначає, що накопиченню бактерій сприяють також плавучі споруди, що сповільнюють течію Дніпра та створюють додаткові "затоки".

У Києві зацвів Дніпро

У Києві зацвів Дніпро

Найнебезпечнішими води Дніпра є для людей з ослабленим імунітетом. Лікарі наголошують: купання оголеними - запорука хвороби нирок та слизової оболонки шкіри.

"Можливі такі гострі захворювання, як сальмонельоз, холера, брюшний тиф", - попереджає сімейний лікар Олена Соколовська.

Журналістка ТСН Ксенія Марченко.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1655
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація