Дні Прапора та Незалежності у Києві. Програма святкувань на 23-24 серпня

Дні Прапора та Незалежності у Києві. Програма святкувань на 23-24 серпня

У Києві 23-24 серпня відбудуться святкові заходи / Фото: ТСН.ua

Для киян та гостей міста запропонували розважальну програму на святкові дні.

23-24 серпня, у День Прапора та День Незалежності України в Києві відбудеться низка святкових заходів. 

Як повідомили в Адміністрації президента, 23 серпня на Софійській площі на виставці "Прапорів-реліквій" представлять понад 60 національних прапорів: із зони АТО, волонтерські, з Національного музею історії, а також фрагмент легендарного прапора з телевежі на горі Карачун. 

Також у цей день відбудуться флешмоб "Підпиши прапор", конкурси дитячих малюнків для військових АТО, будуть діяти розважальні майданчики. Участь у заходах візьме й дружина президента Марина Порошенко. 

Завершить святкування Дня Прапору вечірній концерт "Більше, ніж символ", який розпочнеться о 19:00 на Михайлівській площі. 

Основні заходи до Днів Прапора та Незалежності у Києві / Фото: Twitter/Офіс президента України

24 серпня, у День Незалежності, святкування розпочнуться з Маршу Незалежності, який відбудеться на Майдані Незалежності. Початок – о 10:00. 

Далі за програмою – мистецькі майстер-класи на Майдані та Хрещатику. 

21:00 – концерт всесвітньовідомого гурту класичної музики "I, culture orchestra". 

Також в АП зазначили, що на Майдані звучатиме скрипка Гварнері, виступатимуть гурт "Кому Вниз", виконавці Тарас Петриненко, Джамала, Анастасія Приходько. Режисером заходу стане С. Проскурня.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, як Україна святкуватиме День Незалежності. Так, в Одесі у Південній Пальмірі влаштують фестиваль вишиванок, на центральній площі Дніпропетровська відбудеться грандіозний танцювальний флешмоб "Народження прапору", а в Харкові - масштабне авіашоу на аеродромі "Коротич".

Повʼязані теми:

Наступна публікація