Дивний хлопець начебто з "Правого сектору" прийшов на прес-конференцію замість майора міліції

Дивний хлопець начебто з "Правого сектору" прийшов на прес-конференцію замість майора міліції

Таємничий активіст з'явився на прес-конференцію по темі нападів на журналістів

Несподіване продовження отримав захід на важливу для журналістів тему.

За час протестів в Україні постраждали 136 журналістів. Такі підсумки оприлюднила одна з журналістських організацій, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Генпрокуратура досі не знайшла винних.

Тим часом тема побиття журналістів стала приводом для дивної історії. Колишній правоохоронець пообіцяв розповісти, чи отримували силовики наказ стріляти в журналістів. А коли працівники ЗМІ заповнили залу, до преси чомусь вийшов хлопець, який назвав себе колишнім активістом "Правого сектора".

Він назвався Дмитром і говорив чистою російською мовою. При цьому переконував, що тиждень перебував у лавах "Правого сектора", а до журналістів прийшов, аби відкрити очі українців на те, що насправді являє собою ця організація.

Зміст розповіді звівся до того, що хлопець прийшов боротися за Європу, а потрапив до радикалів, які кидають у міліцію коктейлі Молотова.

Таємничій активіст розповів про радикальні настрої Правого сектору

Таємничій активіст розповів про радикальні настрої Правого сектору

До того ж, у захопленому протестувальниками Будинку профспілок бачив, як виготовляють вибухівку. А ще, каже Дмитро, саме він є автором відео, де невідомі ховають зброю у буханці хлібу.

Тепер, каже, побоюється за своє життя. Але на жодні уточнення – не відповідає.

"Погроз ні, але я знаю, що мене шукають", - каже хлопець. На питання, звідки в нього така інформація та з якого він узагалі міста, відповів однаково: "Цього я не хочу говорити".

Появу на прес-конференції замість колишнього майора міліції та одного з правозахисників, які мали б розповісти, чому силовики стріляли в журналістів, хлопець пояснив конспірацією.

"Це було зроблено для того, аби виходячи звідси я не зустрівся ні з ким, хто якось хотів мене знайти", - сказав він.

Телефони ж реальних організаторів прес-конференції весь день не відповідали.

За інформацією джерел ТСН, хлопець поїхав з місця прес-конференції на чорному джипі у супроводі трьох невідомих чоловіків.

Тим часом на 5-му поверсі Будинку профспілок, де начебто хлопець провів тиждень, його обличчя не впізнають. Але тепер обіцяють провести розслідування.

Взагалі ж подібнім заявам не дивуються, бо, кажуть, уже звикли до провокацій.

Раніше повідомлялося, що ветерани-афганці та Правий сектор почали власні переговори з МВС та СБУ.

Кореспондент ТСН Григорій Жигалов

Повʼязані теми:

Наступна публікація