Дивіться онлайн-трансляцію лекції делегації з Афонського монастиря Кутлумуш в Софії Київській

Дивіться онлайн-трансляцію лекції делегації з Афонського монастиря Кутлумуш в Софії Київській

Фото: УНІАН

Початок – у суботу, 17 вересня, о 18:15.

До Києва на запрошення Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості прибула делегація Афонського монастиря Кутлумуш в особі Преподобного Старця ієромонаха Хризостома, керівника Монастиря Кутлумуш, та Ієродиякона Хризостома.

Представники монастиря Кутлумуш проведуть лекцію-зустріч у історичному центрі православ'я – Софії Київській.

ТСН.ua транслюватиме захід наживо. Початок – у суботу, 17 вересня, о 18:15.

"Ми надзвичайно раді візиту делегації з Афонського монастиря Кутлумуш, тим паче що візит співпав у часі зі святкуванням тисячоліття духовних зв'язків України та Афону. Для нас честь, що лекцію у Відкритому Православному Університеті Святої Софії-Премудрості прочитають Святогірці", - зазначив протоієрей Георгій Коваленко, керівник Відкритого Православного університету Святої Софії-Премудрості.

Преподобний Старець ієромонах Хризостом, керівник Монастиря Кутлумуш, представник Ігумена, секретар і відповідальний за видавничий напрям діяльності Монастиря, філолог, Доктор богослов'я. У Кіновії з 1986 року. Його книги та статті про історію чернецтва та православне духовне життя видані грецькою та англійською мовами.

Ієродиякон Хризостом прийняв чернечий постриг у 1992 році. Проживає у Каливі Святих Архангелів Скиту Святого Пантелеймона, який належить Монастирю Кутлумуш. Окрім виконання своїх чернечих обов'язків активно займається місіонерською діяльністю.

Історія монастиря Кутлумуш веде свій початок з ХІІ століття. Заснував монастир Преподобний Кутлумуш, який походив з однойменної династії турків-сельджуків з Малої Азії. У Монастиря славетна історія і саме з ним пов'язане життя багатьох Святих. Останній з них – відомий у всьому світі преподобний Паїсій (помер у 1994 році). Кіновія Монастиря наразі налічує 35 братів. Ігумен Монастиря – Архімандрит старець Христодулос.

Повʼязані теми:

Наступна публікація