Дивіться наживо відкриття фестивалю "Європейська зима" у Києві

Дивіться наживо відкриття фестивалю "Європейська зима" у Києві

У перший день на глядачів чекає насичена програма.

У суботу, 12 грудня, о 16:00 на Поштовій площі Києва відкривається фестиваль "Європейська зима".

ТСН.ua транслюватиме перший день фестивалю наживо.

Фестиваль працюватиме до 10 січня 2016 січня.

У перший день фестивалю на відвідувачів чекатиме:

16:00 –17:00 – відкриття свята! Разом з ведучими подорожуємо Різдвяною Європою, знайомимося з найцікавішими особливостями Новорічно-Різдвяних свят в Німеччині, Франції, Великій Британії, Італії, Іспанії та Україні, беремо участь у вікторинах та культурних батлах. Святковий музичний настрій створюватиме кавер-група The Cavaliers, що виконуватиме найулюбленіші європейські хіти. 

На наймолодших відвідувачів чекає подорож Європою разом з улюбленими казковими героями, які проводитимуть для дітлахів квести, конкурси, веселі загадки, ігри та забавки.

17:00 –18:00 – Група KOZAK SYSTEM – вибухова сила традиційних та сучасних інструментів, енергія слова, синтез української та західної музики, рока та панка. Концерт буде спекотним!

18:00 – 19:00 – Святкування продовжуватимуться запальною дискотекою.

Впродовж фестивалю гості зможуть зігрітися традиційними смаколиками різних країн, ароматним глінтвейном та гарячим шоколадом, сфотографуватися поруч з найвідомішими пам'ятками Європи – країни-учасниці будуть представлені у фотозоні, побачити відео-репортажі про Різдвяні ярмарки Європи. На дітей чекає зустріч з улюбленими казковими героями, захоплюючі подорожі, де вони дізнаються багато нового, квести, конкурси, веселі ігри, та вистави.

Повʼязані теми:

Наступна публікація