Директору Київського зоопарку запропонують звільнитися добровільно

Директору Київського зоопарку запропонують звільнитися добровільно

Директору зоопарку у Києві запропонують звільнитися / Фото: Кияни

Голубченко озвучить цю пропозицію Кирилюку після його виходу з лікарняного. 

Директору Київського зоопарку Євгену Кирилюку запропонують добровільно піти з посади. Про це повідомив в.о. голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко.

За його словами, Кирилюку озвучать цю пропозицію одразу ж, як він вийде з лікарняного. Голубченко також озвучив основну причину незадоволення директором зоопарку - Кирилюк не зміг використати виділені на 2013 рік бюджетні кошти на програму розвитку закладу, що негативно відбилося на діяльності підприємства в цілому, повідомляє УНІАН

Голубченко зазначив, що зоопарку було виділено 16 млн грн, а виконано "обмаль, майже нічого". Крім того, в.о. голови КМДА отримав скаргу від трьох членів трудового колективу зоопарку з приводу невиконання директором умов трудового договору.


Він зазначив також, що вже не раз зустрічався з Кирилюком і висловлював йневдоволення його роботою. Проте, за висновками інспекції, яка працювала в зоопарку, підприємство працює нормально.

"Але у мене є власна думка того, що нам потрібно буде змінювати керівництво зоопарку. Як тільки вийде Кирилюк з лікарняного, ми з ним будемо говорити. Я думаю, він добровільно піде у відставку, і потім ми оголосимо конкурс на заміщення вакантної посади", - зазначив Голубченко.

Водночас, він заявив, що швидкого звільнення Кирилюка не буде, оскільки рішення треба приймати з урахуванням результатів аудитів та нових перевірок.

"Але в будь-якому випадку я запропоную добровільно піти з посади директору", - додав Голубченко.

Як повідомлялося раніше, Київський зоопарк запідозрили у розкраданні грошей і підробці документів

Повʼязані теми:

Наступна публікація