Директори столичних шкіл поділилися секретами патріотичного виховання дітей

Директори столичних шкіл поділилися секретами патріотичного виховання дітей

Столична влада заманює дітей у спортивно-туристичні секції та гуртки.

Столична влада відроджує традицію проведення в місті Києві героїко-патріотичних зборів за участю керівників навчальних закладів столиці. 19 червня такий зліт відбувся в Національному музеї-заповіднику "Битва за Київ у 1943 році", що розташований у селі Нові Петрівці.

Під час зльоту, організованому Департаментом освіти і науки, молоді та спорту КМДА, були проведені історико-краєзнавчий та спортивно-туристичний конкурси. Одинадцять команд-учасниць змагалися, зокрема, у подоланні смуги перешкод та приготуванні страв у військово-польових умовах. По завершенні змагань відбувся гала-концерт "Пісні нашої Перемоги".

"Важливо, що формат заходу передбачає об'єднання двох складових - вивчення історії рідного краю та спортивно-туристичну. У соціальній ініціативі президента України Віктора Януковича "Діти - майбутнє України" ставляться чіткі завдання щодо популяризації серед дітей і молоді здорового способу життя та спорту, так і щодо збільшення рівня охоплення дітей позашкільною освітою. Не менш важливим є і національно-патріотичне виховання дітей та молоді", - зазначила керівник Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Оксана Добровольська.

За її словами, під час зльоту керівники навчальних закладів столиці поділилися досвідом організації історико-краєзнавчих і спортивно-туристичних гуртків і клубів, озвучили нові цікаві ідеї щодо залучення молоді до занять спортивним туризмом, пошуковій та краєзнавчій роботі. Оксана Добровольська зазначила, що героїко-патріотичний зліт в Підгірцях - одне з багатьох заходів, які столиця проводить в рамках акції педагогів столиці "Галерея великих перемог" і був присвячений 70-річчю визволення Києва від фашистських загарбників.

Наступна публікація