Директор і завуч київської школи "прикарманили" дві третини суми на лікування онкохворої учениці

Директор і завуч київської школи "прикарманили" дві третини суми на лікування онкохворої учениці

Батьки вивели педагогів на чисту воду та розголосили подробиці справи.

У Київській школі № 210 батьки і учні організували благодійний ярмарок, щоб допомогти онкохворій учениці 4-го класу Жанні Антонюк. Після заходу рахувати зібрану суму взялася адміністрація школи, однак за кілька днів батьки запідозрили недобре, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Спершу затягнувся підрахунок і оголошення. Потім ентузіастів здивувала озвучена сума: 4020 гривень. Це так, ніби кожен клас зібрав по 211 гривень, тоді як лише один передав виторг у 1400 грн. Батьки дітей із різних класів почали озвучувати суми, які зібрали їхні діти – і в сумі вийшло набагато більше, ніж було озвучено адміністрацією навчального закладу. Люди прийшли запитати директора, що відбувається, однак того на місці не застали, а завуч визнав, що виторг благодійного ярмарку склав не 4, а близько 12 тисяч гривень. А керівники вирішили передати хворій дитині тільки третину суми, а на решту купити процесори для школи.

Директора столичної школи підозрюють у неправомірному використанні благодійних коштів

Директора столичної школи підозрюють у неправомірному використанні благодійних коштів

Обурені батьки написали заяви до поліції, прокуратури та районного відділу освіти, звинувативши директора у шахрайстві. "Усіх батьків обурила ситуація, що ярмарок було проведено для онкохворої дитини, за яку ми всі переживаємо. Залізли в кишеню хворої дівчинки – оце ми не могли пробачити", - пояснюють тепер ті, хто вимагає звільнити завуча і директора. Батьки кажуть, що такі педагоги не мають морального права відповідати за їхніх дітей.

Районний відділ освіти почав службове розслідування, а директор пішов на лікарняний. Зібрані 12 тисяч гривень таки передали хворій дівчинці. Батьки сподіваються об'єктивного розслідування та хочуть тепер перевірити всю фінансову діяльність школи щодо витрат коштів на ремонти класів тощо.

Кореспондент ТСН Ірина Маркевич

Повʼязані теми:

Наступна публікація