Дигери прогнозують нові жахливі провалля на дорогах Києва

Дигери прогнозують нові жахливі провалля на дорогах Києва

Дигери обстежили підземелля Києва і вжахнулися з побаченого / Фото: "Комсомольская правда" в Украине

А комунальники запевняють, що все добре і жодної небезпеки старі комунікації місту не несуть.

Лише напередодні частково вдалося залатати провалля посеред дороги в Києві. Нагадаємо, ще минулої п'ятниці на Подільському узвозі утворилась яма завглибшки в 4 метри, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тільки дивом туди не впав автомобіль.

Під ямою на глибині 8 м під час дощу утворилася справжня підземна річка. Саме через неї та погоду ремонт тривав так довго.

Відкачати таку кількість води дорожники не могли, тому просто чекали, поки дощ у Києві хоч трохи вщухне.

Причиною аварії вони називають вік підземних комунікацій. Мережі будувалися 50-60 років тому.

Підземелля Києва все таке ж старе, пояснюють неофіційні знавці столичних печер і тунелів – дигери. Навіть екстремалів направду жахає стан міських колекторів і переходів.

"Ідеш тунелем, який пролягає під однією з головних вулиць міста, і бачиш: просіла стеля, балки нахилилися, тріщина, крізь котру видно вулицю, як їздять автомобілі", - розповідає дигер Дмитро.

Він і його однодумці твердять, що за підземним господарством столиці геть ніхто не стежить. Принаймні жодного разу нікого з комунальників дигери під землею не зустрічали.

"Тільки коли ми до них звертаємося, вони спускаються", - кажуть ентузіасти досліджень підземелля.

Дігери пророкують поширення випадків з‘явлення провалів у Києві

Дігери пророкують поширення випадків з‘явлення провалів у Києві

У "Київавтодорі" такі закиди спростовують. Кажуть, що таки доглядають з-під землі за своїм господарством. Але водночас і визнають, що дигери їм справді допомагають, бо пересуваються підземними комунікаціями частіше.

"Наша організація проходить 2 рази на рік всі колектори, виявляються пошкодження і вони ліквідовуються", - запевнив представник підприємства в Шевченківському районі Олександр Панченко.

Комунальники запевняють, що колектори, побудовані понад півстоліття тому, досі є цілком безпечними для міста. Натомість дигери прогнозують, що аварій, подібних до нещодавньої, місту не уникнути вже протягом ближчого часу.

Раніше повідомлялося, що журналістка "1+1" провалилася на машині в яму глибиною 3 метри.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Повʼязані теми:

Наступна публікація