Десятки тисяч непроданих київських ялинок підуть на опалення

Десятки тисяч непроданих київських ялинок підуть на опалення

Після свят непроданими залишилися десятки тисяч ялинок / Фото: УНІАН

А ще частина - на корм слону.

Через п'ять днів, 14 січня, хвойні дерева, які не продали на київських ялинкових базарах, пустять на добриво і опалення, а ще частину - на корм слону.

"Комсомольська правда" в Україні" згадує, що в новорічні свята на ринки потрапили близько 100 тисяч ялинок і сосен. Живі хвойні деревця їхали в столицю з лісництв Волинської, Рівненської, Житомирської та Київської областей.

Десятки тисяч непроданих ялинок, як і викинуті після свят дерева, дарма не пропадуть. Частина з них піде на звалище. Але більшість все-таки ще послужить людям і звірам.

"Викинуті на смітник ялинки тваринам їсти не можна - можуть отруїтися. А ось непродані - цілком. Я пропонував в цьому році влаштувати вихованцям Новий рік - поставити в клітини ялинки, прикрашені яблуками. Але ідею не взяли", - говорить голова профкому незалежної профспілки Київського зоопарку Сергій Григор'єв.

Ще одна частина дерев відправиться в допомогу "Київзеленбуду" - на тріску, яку використовують в якості добрива і утеплення коренів рослин. Крім того, ялинками будуть опалювати теплиці, пише видання.

Варто зазначити, що раніше непродані дерева віддавали зоопарку - ними полюбляють ласувати слони і парнокопитні. Але вже кілька років такої практики немає.

Повʼязані теми:

Наступна публікація