Депутатів під Гостинним двором труять газом і пакують в автозаки

Депутатів під Гостинним двором труять газом і пакують в автозаки

Під Гостинним знову бійка

Нардепи завадили забудовнику очистити Гостинний двір від активістів.

Навколо Гостинного двору знову вибухнула бійка між громадськими активістами та представниками забудовника.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат Олександр Бригинець.

"На другому поверсі Гостинного двору в кількох кімнатах забарикадувалися забудовники, яких охороняють люди в чорному без будь-яких розпізнавальних знаків. До них хочуть потрапити нардепи. Ворота зламані, почалася бійка, нардепів б'ють…

Ми захопили території Гостинного двору. Крупніші охоронники втекли через вікно, залишивши слабших охоронників, яких до цього використовували як щит, на поталу громаді. Втікаючи отруїли активістів ядучим газом", - повідомив Бригинець.

Нардеп також зазначає, що молодикам, які застосували сльозогінний газ, міліція дала можливість безперешкодно втекти.

За повідомленням нардепа, "Беркут" вихоплює з натовпу активістів людей і тягне в невідомому напрямку.

"Б'ють журналістів. Частина активістів та нардепів заблокувалися на другому поверсі. Зараз до них намагаються піднятися кілька десятків беркутівців. Міліція не затримує злочинців, а ціленаправлено полює на активістів", - пише Бригинець.

Також нардеп повідомив, що кілька депутатів зі "Свободи" і "Батьківщини" лягли під колеса автозаків, куди "запакували" активістів, але Беркут силоміць витягнув їх геть.

"В Гостиному дворі міліція затримала активістів, запакувала в автозак, також в автоказ заштовхали народного депутата від "Свободи" Андрія Міщенка, - про це мені телефоном щойно повідомив з автозаку активіст, захисник Гостиного Двору Едуард Курганський. Зараз їх везуть у Подільське РВВС", повідомляє користувач Natali Sokolenko.

Арешт нардепа Андрія Міщенка підтвердив і свободівець Аронець. Крім того, він повідомив, що "запакували Юрія Левченка". Нас по одному викурюють з Гостинного!", - пише нардеп.

Повʼязані теми:

Наступна публікація