Депутати Київради за два тижні зберуться на позачергове засідання - ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
1109
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Депутати Київради за два тижні зберуться на позачергове засідання - ЗМІ

Київрада проведе сесію 19 серпня / Фото: УНІАН

Опозиція з 2 червня блокувала пленарні засідання Київради.

Київська міська рада за два тижні проведе позачергову сесію - 19 серпня.

Відповідне розпорядження секретаря Київрада Галини Гереги вже підписано й незабаром буде опубліковано на офіційному сайті Київради, повідомляють ЗМІ з посиланням на інформоване джерело.

Засідання відбудеться, як і завжди, у сесійному залі в будівлі міськради (також будинок Київської міської державної адміністрації) і почнеться о 10:00.

До порядку денного входять питання про внесення змін до бюджету столиці і програми соціально-економічного розвитку, а також про звернення до Верховної Ради щодо призначення місцевих виборів у Києві.

Як повідомлялося, Верховна Рада двічі розглядала питання про призначення місцевих виборів у Києві, але обидва рази голосування було провалене - за нього не голосувала фракція Партії регіонів, аргументуючи свою позицію рішенням Конституційного суду про те, що чергові місцеві вибори мають проводитися одночасно на території всієї України , незалежно від того, якими були попередні вибори - черговими або позачерговими.

Партія регіонів вважає, що рішення КС поширюється на ситуацію в Києві, тому тут необхідно проводити чергові місцеві вибори в 2015 році.

Опозиція в свою чергу вважає, що повноваження Київради завершилися 2 червня, тому блокує її пленарні засідання.

Секретар Київради Галина Герега заявила, що Київрада буде продовжувати роботу, незважаючи на дії опозиції. Голова КМДА Олександр Попов не виключав, що проведення позачергової сесії Київради відбудеться наприкінці липня або початку серпня.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1109
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація